Novosti

Sve vesti

Nadam se da ćemo u narednim godinama ostvariti mnogo uspeha - izjavio je 20-godišnji desni bek
Posted: January 19, 2019, 2:48 pm
Radim na tome kako da iskoristim moje igrače u napadu i naravno, voleo bih više dodavanja za Mitrovića - rekao je strateg Fulama
Posted: January 19, 2019, 1:39 pm
U ligi dao 400. gol, u klubu stigao do 800 pogodaka i asistencija
Posted: January 19, 2019, 1:10 pm
Petnaestogodišnji Novopazarac je do trofeja u glavnom gradu Indije stigao dobivši svih pet mečeva bez izgubljenog seta
Posted: January 19, 2019, 12:45 pm
Tokom prva dva seta sam kontrolisao stvari, a na 4:1 sam bio uznemiren, to ne bi trebalo da mi se dešava, imam iskustva - rekao je Novak posle trijumfa nad Kanađaninom
Posted: January 19, 2019, 12:02 pm
Nemac je pobedio Australijanca Aleksa Bolta posle tri seta 6:3, 6:3, 6:2. Španska teniserka bolja od Timee Bačinski 7:6, 6:2
Posted: January 19, 2019, 11:28 am
Iza nas su dve veoma naporne nedelje na relaciji Novo Mesto - Laktaši - Španija, zaista se radujemo što ćemo konačno igrati pred našim navijačima - kaže Boriša Simanić
Posted: January 19, 2019, 11:09 am
U razigravanju za plasman od 17. do 20. mesta danas (18.00) protiv Bahreina
Posted: January 19, 2019, 10:30 am
Hrvat je preokrenuo rezultat nakon osvojenog prvog seta srpskog asa i slavio 6:2, 3:6, 4:6, 3:6
Posted: January 19, 2019, 10:04 am
Marinković: Daćemo sve od sebe da dođemo do važnog trijumfa
Posted: January 19, 2019, 9:39 am
Na društvenim mrežama pojavio se snimak kako radnik obezbeđenja ispred svlačionice zaustavlja Švajcarca i pokazuje mu da mu nedostaje akreditacija
Posted: January 19, 2019, 9:11 am
Amerikanka je za 67 minuta pobedila 18-godišnju protivnicu, kojoj je pet puta oduzela servis. Japanac bolji od Souze, Kanađanin od Erbera
Posted: January 19, 2019, 8:33 am
Golden Stejt je noćas bio bolji od Los Anđeles Klipersa 112:94. Košarkaši San Antonija pobedili su Minesotu 116:113 i omogućili svom treneru 520. pobedu na gostovanjima u karijeri
Posted: January 19, 2019, 8:08 am
Srpski as je protiv 19-godišnjeg Kanađanina slavio posle četiri seta 6:3, 6:4, 4:6, 6:0
Posted: January 19, 2019, 7:40 am
Na proleće ćemo se oslanjati na sopstvene, pre svega, mlade snage - kaže trener Krivokapić
Posted: January 19, 2019, 6:23 am
Srpski as se ponovo susreo sa Novakom Pokrajcem i razmenio sa njim par udaraca na mreži
Posted: January 18, 2019, 9:50 pm
Najbliži odlasku je i dalje Saša Zdjelar, koji čeka dogovor sa Bordoom
Posted: January 18, 2019, 8:02 pm
Prvak ABA lige napravio je veliko iznenađenje u 19. kolu elitnog evropskog takmičenja
Posted: January 18, 2019, 7:54 pm