Sportske portal

.net – sve na jednom mestu

iz zemlje i sveta iz minuta u minut na Sportske.net. Mišljenja, analize, rezultati, najave događaja… Sportske vesti, fudbal, kosarka, tenis, rukomet, sportske vesti, limessoft

Valverde - Nevolje počele u Liverpulu, Barsin spisak naslednika sveden na dva imena, drugo će izazvati euforiju!

U Barseloni su sveli spisak mogućih zamena za Valverdea na dva imena. Bask je posle poraza od Granade preuzeo odgovornost, ali to ne znači ništa, priča se i da je svlačionica izgubila poverenje u Valverdea. Koliko će izdržati, to je pitanje, sve se nekako raspalo od onog poraza na Enfildu u Ligi šampiona, mnogi veruju da bi bilo bolje da je tada smenjen. Igrači su razočarani i zabrinuti, mnogo grešaka u koracima je napravljeno, Valverde pokazuje nekim potezima da je izgubio kompas. Povukao je Firpa posle prvog poluvremena, ubio mu samopouzdanje, prebacio Semeda levo, gde je Portugalac bio očajan. Menja vezni red, nije našao dobitnu kombinaciju iako ima sedam vezista za tri mesta u timu. Ali, ko bi mogao da ga nasledi? Prema nekim informacijama koje prenose katalonski mediji, samo su dva kandidata. Jedan je Kike Setijen koji je juče bio u Barseloni, da gleda sina koji igra za Sent Andreu i koga želi i Espanjol, dok je drugi kandidat i svakako prvi izbor navijača Ćavi. Ovde bi se praktično ponovila situacija sa Gvardiolom, legendarni fudbaler Barse je rekao da ne bi imao problema da trenira fudbalere sa kojima je igrao. Ali, on nema nikakvog iskustva. Sa druge strane, sigurno da bi bio toplo dočekan u svlačionici u kojoj je bio kapiten, a i da je poznat kao čovek koji ne pravi kompromise i koji je veoma iskren i direktan. Ne bi imao problem ni da se oslobodi igrača koji mu nisu po ukusu. Ali, sačekajmo, Valverde još ima poverenje, no, na njegovu nesreću, tabela ga osuđuje posle pobede Reala kome gleda u leđa, kasne četiri boda, što nije nenadoknadivo, ali sa druge strane, Real i kada igra loše, pobeđuje...

Mrkela tvrdi, Zvezda oštećena u derbiju!

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u 161. Večitom derbiju od Partizana sa 2:0. Bila je to jako loša partija pulena Vladana Milojevića koji je odgovornost za poraz stavio na svoja pleća. Ipak, sportski direktor "crveno-belih" Mitar Mrkela tvrdi da je njegov klub bio oštećen. "Pričaćemo još o svemu na derbiju, ali poništen nam je čist gol", kazao je Mrkela, prenosi RTS. Bila je to situacija iz 70. minuta meča kada je Milunović zatresao mrežu Stojkovića, ali je glavni arbitar meča Srđan Jovanović pre toga dosudio faul posle kontakta Žandera i golmana Partizana.

Murinjo nekorektan prema Solskjeru, Norvežanin pod paljbom, da li je ovo najgori Junajted u PL, ikada?

Žoze Murinjo kaže da ne uživa u porazima Junajteda. Ipak, nije baš korektno da kao bivši trener, sada analitičar daje ovakve ocene. "Daleko su od Liverpula i Sitija. Tužna realnost je da su gori nego ranije. Meni je to teško da kažem, ne uživam, ali imaće problema da budu u top šest. Ovo je gori tim nego prošle sezone", tvrdi Murinjo. Bivši kapiten Roj Kin je oštar kao i obično. "Pogledajte prvi gol i sve vam je jasno, to je Junajted danas. Rekao sam i pre par godina, i bio u pravu, ovi igrači jednostavno nisu za Junajted", tvrdi Irac. Inače Solskjer se oglasio povodom Murinjovih izjava, kaže da ima pravo da misli šta hoće, da su i prošle godine izgubili od Vest Hema, ali da se nada da će biti bolje u nastavku sezone. Mediji ga razapinju, smatraju da je prerano dobio šansu, da ne može da eksperimentiše sa Junajtedom, da je bio svestan da tim nema kvalitet, ali da to tek sada kaže. Milijardu evra je potrebno da se Junajted vrati u trku za ozbiljne stvari, ocenjuju pojedini komentatori. Godina već deluje kao izgubljena, još jedna u nizu, ne samo da će se odraziti na imidž kluba, već i na prihode. Ako dve godine u nizu ne igraju u Ligi šampiona, pojedini sponzorski ugovori, recimo onaj sa "Adidasom" su 30% manji. Uz to, pitanje je ko će želeti da dođe od vrhunskih igrača u ovakvu ekipu. Naravno, traži se da Solskjer bude smenjen, ali to se neće desiti skoro. Prvo, Junajted nema rešenje, drugo, ovo je proces koji će trajati, u klubu su navodno obećali Norvežaninu da će imati još jedno transfer leto i još jednu sezonu da napravi rezultat. Ali, što reče Grem Sunes, teško da ćete naći slabiji tim Junajteda od osnivanja PL...

Medvedev osvojio Sankt Peterburg

Ruski teniser Danil Medvedev osvojio je danas turnir u Sankt Peterburgu, pošto je u finalu pobedio 15. igrača sveta Bornu Ćorića iz Hrvatske posle dva seta, 6:3, 6:1. Medvedev, četvrti teniser sveta, pobedio je posle 70 minuta. On je četiri puta oduzeo servis Ćoriću, koji nije uspeo da napravi nijedan brejk. Medvedev je igrao u petom uzastopnom finalu i osvojio je treću titulu u sezoni, a šestu u karijeri. On je prvi ruski teniser koji je posle 15 godina osvojio titulu u Sankt Peterburgu.

Neće pa neće, koga će Solskjer poslati na Arsenal?

Mančester Junajted je danas izgubio u Londonu, bolji od "crvenih đavola" je ovog puta bio Vest Hem koji je slavio golovima Jarmolenka i Kresvela. Ono što pored novog neuspeha brine jeste to što Ole polako ostaje bez napadača. Danas se povredio i Markus Rašford, deluje da je ozbiljnije prirode Englez se sam povredio u 60. minutu te je Solskjer morao da odigra zadnjih pola sata sa tek oporavljenim Lingardom na poziciji klasične devetke. Tek sada dolaze posledice što odlazak Lukakua i Sančeza nije pokriven, navijači su sa razlogom ljuti na Eda Vudvorda. Marsijal bi trebao da se vratio do sledećeg vikenda, to je veliko ali, dok Rašford deluje da će uz meč sa "tobdžijama" propustiti i nastupe reprezentacije Engleske.

Želite da gledate Mančester i Astanu u Beogradu? Ovo su cene ulaznica!

Kako je večeras saopštio Partizan, cene ulaznica za dve utakmice koje crno-beli igraju na svom stadionu, protiv Astane i Mančester junajteda su 4.000 dinara za južnu i severnu tribinu, 6.000 za bočne delove istoka i zapada, a 8.000 dinara za centralne delove tih tribina. Mesto u ložama je 40.000 za obe utakmice. Vlasnici sezonskih ulaznica imaju prioritet, a ulaznice za grupnu fazu će se prodavati isključivo kao kompleti, oba meča zajedno. Vlasnici sezonskih ulaznica moći će da kupe komplete od utorka 24. septembra na dva prodajna mesta, u kancelariji 216 na stadionu u Humskoj, od 10 do 16 časova radnim danima i subotom i na prodajnom metu Tiketlajna na Novom Beogradu u Bulevaru Milutina Milankovića 1, radnim danima od 10 do 18.00 i subotom od 10 do 16.00 časova. Od utorka, zaključno sa ponedeljkom 30. septembra, vlasnici sezonskih ulaznica će imati pravo preče kupovine sa 50 odsto popusta na komplet isključivo za mesto za koje imaju svoju sezonsku ulaznicu, s tim da će moći da kupe još maksimalno tri dodatna kompleta po punoj ceni, a imaće prioritet i u izboru mesta. Popust je moguće ostvariti isključivo na komplete za mesto za koje se poseduje validna sezonska ulaznica, a ostvaruje se davanjem sezonske ulaznice na uvid uz ličnu kartu. Ukoliko vlasnik sezonske ulaznice želi da kupi komplet koji nije njegovo mesto sa sezonske tada gubi pravo na popust i komplet plaća po punoj ceni. Od utorka 1. oktobra kreće slobodna prodaja kompleta i prestaju da važe rezervacije i popusti. Moguće je kupiti do četiri kompleta po kupcu uz lični dokument sa slikom. Partizan će u trećem kolu Grupe L, 24. oktobra od 18.55 u Beogradu igrati protiv Mančester junajteda, a 12. decembra u šestom kolu dočekaće Astanu od 21 čas.

Degeneku krivo, baš se iznervirao na novinara!

Crvena zvezda je poražena od Partizana, bio je to prvi poraz ekipe Vladana Milojevića ove sezone u Linglong Super ligi i to od večitog rivala. Nakon utakmice se među medijima pojavio i Miloš Degenek koji nije bio raspoložen. Na jedno od pitanja novinara, Degenek se iznervirao. Pitanje je bilo da li Zvezda sme sebi da dozvoli da bude u podređenom položaju u odnosu na crno-bele. "Ti želiš da kažeš da su oni igrali fudbal, a mi smo tu samo stajali, šta? Dajte mi vi odgovor, vi ste pametniji od mene, vi ste stručnjaci", odgovorio je Degenek.  Tražio je i opravdanje. "Dešava se, imali smo dve teške utakmice. Ne znam zašto je Milunoviću poništen gol", rekao je Degenek, preneo RTS.

Liga 1 - Nejmar razbio katanac Liona! (video)

Duel između PSŽ i Liona se završio sa tek jednim golom, šampion imao bolje šanse iako je igrao bez Mbapea, Kavanija i Ikardija. Trenutak inspiracije Nejmara presudio. Najagilniji u sastavu gostujućeg tima je bio Nejmar, Brazilac je imao dobru priliku tokom sredine prvog dela igre, ali je Antoni Lopes sigurno reagovao. U prvom poluvremenu Lion nije zabeležio šut u okvir gola velikog rivala. Drugi deo je počeo blagom inicijativom domaćina, ali bez konkretne šanse. Sa druge strane Di Marija je imao odličnu šansu da nastavi golgetersku seriju, ali je u 72. minutu ipak šutirao preko gola. Pobednika večerašnjeg meča dobijamo u samoj završnici, Nejmar se odlično snalazi u 87. minutu i sjajnim golom donosi velika tri boda sa teškog gostovanja. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //

Benzema proradio, Real slavio u Sevilji! (video)

Zinedin Zidan je uplatio sebi malo kredita pobedom nad Seviljom u gostima. Ekipa Real Madrida je slavila po treći put ove sezone u Primeri, ovoga puta na veoma teškom gostovanju u Sevilji gde su pobedili domaćina rezutatom 0:1 (0:0). Madriđani su bili bolji rival danas od Sevilje, od starta su imali inicijativu, a prvu priliku tek negde oko 35. minuta  kada je Eden Azar imao izglednu situaciju. Karvahal do kraja poluvremena preti, a upravo je ovaj igrač bio ključni kod gola Real Madrida, ispostaviće se i jedinog gola na utakmici. Igrao se 64. minut kada je Karvahal stigao loptu, centrirao pravo na glavu Benzemi koji je odličnim udarcem savladao Vačlika za pobedu "Galaktikosa". Sevilja bez ozbiljnijih napada, poništen im je jedan gol pred kraj utakmice kada je Ćićarito ugurao loptu iza leđa golmana Kurtoe, ali je tada zasluženo pokazan ofsajd. Luka Jović i Nemanja Gudelj danas nisu izlazili na teren, gledali su ovaj meč sa klupa svojih timova. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //

Serija A - Lacio na krilima SMS-a do pobede! (video)

Domaćin na "Olimpiku" ubedljivom igrom savladao gostujuću Parmu sa 2:0. "Lacijali" su veoma brzo došli do prvog gola. Već u osmom minutu kapiten Ćiro Imobile koristi sjajnu asistenciju Luisa Alberta i preciznim udarcem postiže prvi gol na utakmici. Dva minuta posle toga Sergej Milinković-Savić oprobava šut, ali prolazi tik pored stative. Na drugoj strani Bruno alveš je imao odličnu šansu posle kornera, ali Strakoša sigurno skida udarac Portugalca. U drugom poluvremenu postoji samo Lacio na terenu, svoje šuteve su oprobali Imobile i Alberto, Španac je pogodio i stativu, ali do promene rezultata dolazi u 67. minutu. Sjajno je Milinković-Savić uposlio Marušića po desnoj strani, dvadesetak minuta pred kraj meča stoji 2:0 za domaći tim na "Olimpiku". Imali su Alberto i Marušić šanse i za treći gol nebesko-plavih, golman Parme Sepe Luiđi je bio odličan u par navrata te rezultat ostaje 2:0. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //

Šta se dešava sa Zvezdinim napadom?

Veliki problemi za Vladana Milojevića nakon reprezentativne pauze. U septembru mesecu svega dva gola Crvene zvezde u tri utakmice, i to oba iz penala. Dodajmo još i da Crvena zvezda nije imala niti jedan šut u okvir gola čitavih 180 minuta. Protiv Bajerna bez šuta u okvir, kao i večeras protiv Partizana, pa je pravo pitanje ono iz naslova, da li su Pavkov i Boaći ušli u period kada im manjka motivacije, kao i čitava ekipa? Milojević menja i deli minutažu Pavkovu i Borjanu, a niti jedan od njih dvojice nije uspeo da napravi malo veći problem svojim rivalima u poslednja dva meča. Zakazala je i sredina terena, čak ni Marin nema dovoljno prostora za igru iako je imao dve najbolje šanse za Zvezdu u poslednjih 180 minuta, jednu protiv Bajerna, drugu protiv Partizana. Vladanu Milojeviću predstoji žestok rad i analiza, moraće da probudi dvojicu napadača, a da li je možda rešenje treći - Tomane, ili je problem daleko kompleksniji? Mi smatramo da je ovo poslednje, imaće dosta posla crveno-beli pre nego što ponovo napad bude na visokom nivou, što je jako potrebno pred duel sa Olimpijakosom.

Magija SMS-a, Lacio vodi 2:0! (video)

U okviru četvrtog kola na "Olimpiku" u Rimu gostije Parma. Lacio vodi sa 2:0, prvi gol je delo Imobilea, ali je drugi gol obeležio upravo naš reprezentativac iako nije bio strelac. Sergej Milinković-Savić beleži odličnu lob-asistenciju iz prve za Marušića koji postiže gol u 67. minutu. Video možete videti OVDE.

Zvezdin defanzivac: "Njima svaka čast, a nas sram bilo, sve do jednog!"

Fudbaler Crvene zvezde Radovan Pankov rekao je da njegovu ekipu treba da bude sramota zbog igre u večerašnjem "večitom" derbiju protiv Partizana. "Sram nas bilo, sve do jednog. Sve je to lepo, Liga šampiona i sve to, ali derbi je posebno takmičenje ili bi trebalo da bude za nas. Videli ste danas na šta smo ličili, ne bih želeo ništa dalje da pričam, sebe bih ukopao", rekao je Pankov novinarima posle utakmice. Zvezda je izgubila kao gost od Partizana sa 0:2, u devetom kolu Super lige Srbije. Upitan da li je promena formacije uticala na igru i rezultat, Pankov je rekao da ne misli da je to razlog. "I da je startovao Rodić postava bi bila ista, zna se da neke utakmice igramo sa tri igrača pozadi, ali nije ni to problem. Sve što smo se dogovorili nismo uradili, zato je  bilo kako jeste. Boli statistika, imali su 12 šuteva ka golu, mi dva, nijedan u okvir gola, nismo pošteno ni namučili Stojkovića. Ali dobro stisnućemo zube, zbiti redove, biće još dva, tri derbija do kraja pa ćemo videti gde smo. Njima svaka čast", rekao je Pankov.

Uvrede Borjanu, pa hapšenje!

Veoma ružna scena ispred svlačionica stadiona Partizana. Nakon pobede Partizana od 2:0, Milan Borjan je prišao novinarima gde je davao izjavu, a par navijača crno-belih je dobacivalo i vređalo Borjana i njegovu suprugu Snežanu. Policija je odmah intervenisala, kako je objavio "Mondo".

Miloje nije mogao na konferenciju, ali se obratio medijima: "Sve bih strance zamenio..."

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je večeras probao da iznenadi Partizan sa novom formacijom i istakao da nije lepo i prijatno zbog poraza od "večitog" rivala. "Probali smo da iznenadimo Partizan sa drugačijom fomacijom, da kontrolišemo prostor i loptu. Bilo je par segmenata kada smo radili dobre stvari i ono što smo želeli, ali onda ne centriramo kako treba... Ja sam najodgovorniji", rekao je Milojević novinarima posle utakmice.  Crvena zvezda je poražena u gostima od Partizana sa 0:2, u devetom kolu Super lige Srbije.  Milojević nije mogao da se obrati novinarima sa uobičajenog mesta, pošto mu nije bio omogućen prolaz kroz dvorište stadiona u Humskoj. Po završetku utakmice novinari su morali da prolaze atletskom stazom do Kluba sportista na konferenciju, a tu je morao da prodje i Milojević, pored jedne od frakcije navijača Partizana zadržane posle utakmice.  Milojević se novinarima naknadno obratio ispred svlačionice.  "Nije lepo i prijatno kada izgubite derbi, borbu za prestiž. Profesionalci smo i moraćemo što pre ovo da zaboravimo. Treba da razmišljamo o narednim utakmicama", naveo je trener crveno-belih.  Milojević je čestitao Partizanu na pobedi. Nije bio saglasan da je taktika u utakmici protiv Partizana bila defanzivna.  Zvezda nije imala šut u okvir gola.  "Statistika ne laže. Bilo je situacija koje smo mogli drugačije da rešimo. Zašto nismo... Statistika nije dobra i moramo da vidimo koji su uzroci. Videćemo... Probaćemo da nadjemo rešenje", rekao je Milojević.  U timu nije bilo Hoze Antonija Kanjasa.  "Nikada od mene nećete čuti alibi. Ja sam odlučio ko će igrati. Neukusno je da pričamo o tome. Možda je trebalo... Sa ovakvim rezultatom, da mogu da promenim, stavio bih druge strance da igraju. Imam veliki problem sa tim", kazao je Milojević.

Ni Zvezda, ni Olimpijakos nisu slavili u svojim derbijima, Grci ostaju favoriti!

U velikom derbiju grčke Superlige tim sa Pireja je poveo golom Gerera u 35. minutu, ova pobeda bi povukla tim iz Atine na prvo mesto tabele grčke lige pošto je PAOK remizirao sa Arisom. Ipak protiv Olimpijakosa su večeras suđena dva penala, igrači Panatinaikosa su imali polovičan učinak. Prvi penal je promašio Makeda u 60. minutu, da bi onda rezervista Molo u 90. minutu svoj penal uspešno realizovao. Olimpijakos ipak ostaje favorit pred gostovanje "delijama", Grci su pružili odličnu partiju u prošlom kolu protiv Totenhema tako da će Crvena Zvezda morati što pre da prebrodi svoj poraz u večitom derbiju, ukoliko želi da ima šanse za osvajanje bodova u duelu sa bratskim klubom.

Borjan o Sumi, i dalje je ljut!

Sejduba Suma je postigao fenomenalan gol, ali je nakon njega učinio nešto što nije preporučivo. Proslavio je gol pred navijačima Crvene zvezde, što je razbesnelo Milana Borjana, golmana aktuelnog šampiona Crvene zvezde. O samoj utakmici, kaže da nije bila ideja da ekipa bude defanzivna. "Nije bila ideja da budemo defanzivni. Šef je tražio od nas da igramo prema napred, da se više otvoriimo i da probamo da damo gol. Šta je tu je, Bože moj", rekao je Borjan. Posebno se osvrnuo na proslavu gola Sejdube Sume. "Lep šut, lep gol - svaka čast. Prešla mu je preko noge malo, ali šta da se radi. Tako je kako je, desio se lep gol i to je to. Nisam hteo da dozvolim da slavi pred našim navijačima, okrenut prema njima. Mora da postoji neko poštovanje, neka ide da slavi sa svojim navijačima i to je to. Ja sam takav čovek, ne volim da neko takve stvari tako radi. Ne slavim ni ja, kada mi pobedimo, pred tuđim navijačima. Mora da postoji neko poštovanje, ali očigledno da nema poštovanja. Šta da se radi", rekao je Borjan.

Miletić: "Znali smo da smo bolji"

Crno-beli su slavili, zasluženo, bilo je 2:0, a jedan od standardno dobrih u Partizanu bio je Nemanja Miletić. Desni bek kluba iz Humske je danas očekivao težak posao, što se i desilo, Partizan je slomio Crvenu zvezdu pred kraj utakmice. "Kritikovali su nas posle AZ-a, mislim da smo danas zasluzeno pobedili. Znali smo da imamo dobar tim, da mozemo da se nosimo sa njima i da smo bolji", rekao je Miletić. Baš kao i Savo Milošević, Miletić je rekao i da su crveno-beli iznenadili formacijom. "Malo su nas iznenadili formacijom, ali vise smo gledali nas i nasu igru. Cela ekipa je odradila ono sto je trener trazio od nas, ne mogu da se setim da su oni imali neki sut na gol", rekao je Miletić.

Savo kopirao od Bajerna, Zvezda ga iznenadila!

Fantastična igra Partizana nije došla slučajno ili zbog slabije igre Crvene zvezde. To je i mišljenje Sava Miloševića. "Mislim da smo apsolutno zaslužili pobedu u večerašnjem derbiju. Videćete i statistiku, apsolutno smo 90 minuta imali više od igre, više šansi, više udaraca na gol. Sve što nas je karakterisalo u prethodnim utakmicama smo ponovili. Čestitam i Zvezdinim igračima na fer i korektnoj igri. Derbi je generalno bio dobar sa dobrom trkom, Zvezda me iznenadila, izašla je malo ofanzivnije nego što sam ja čekao", rekao je Milošević. Posebno je bio impresioniran svojim izabranicima koji su taktički odradili sjajnu utakmicu. "Odigrali smo taktički dosta dobro i sveli smo Zvezdine vrline na minimum. Nije ovo prvi put, uradili smo to i u finalu kupa. Jedino što smo imali par nedoumica su novi igrači koji su došli, pa nismo znali šta mogu. Ali, ono što sam rekao pre derbija, sve koje sam gledao i igrao, sve je odlučila energija na terenu. Mislim da smo mi danas imali više energije i iz toga proizilazi više trke i bolja borba", rekao je on. Ističemo i da je pogodio sa svim izmenama, Tošić i Suma su postigli golove, Brežančić je upisao asistenciju. "Isto sam rekao ranije da ovde nema startnih 11 i da ih ne može biti i biće nam potrebni svi u svakom momentu. Statistika pokazuje da igrači sa klupe donose dosta bodova. Ja sam rekao da će utakmicu počinjati samo najspremniji, oni koji su ostali na klupi nisu bili spremni", rekao je Savo. Koliko će sada biti lakše u borbi za titulu? "Borba za titulu još nije ni počela. Znate i sami koliko nas utakmica čeka do kraja, ovo je samo jedan psihološki stimulans da sledeće utakmice čekamo u boljoj atmosferi. Uvek je lepo pobediti u derbiju, ali mi u derbiju ne dobijamo ništa osim tri boda, a tri boda će nam trebati i u sredu u Ivanjici. Ali, uvek je dobro pobediti derbi zbog mnogo stvari, čini mi se da smo uspeli da ujedinimo naše navijače i da tu energiju koja je bila malo razjedinjena u i oko kluba i možda je ovaj derbi uspeo da nas ujedini i usmeri na ono što nas čeka", ističe Milošević. Posebno su ga iznenadili štoperi koji su odigrali fantastičan meč. "Veliko iznenađenje za mene! Pošto sam neki dan dobio informaciju da nam zadnja ekipa škripi, ha, ha. Momci su odigrali onako kako se očekuje, ne znam koliko smo utakmica odigrali konstatno zategnuto u odbrani. Naši protivnici nisu imali više od dva-tri šuta za gol od kada smo počeli sezonu. Uspeli smo i na derbiju da ovu statistiku ponovimo", rekao je on. Može li Partizan još više od ovoga i koji su krajnji dometi ovog tima? Savo ističe da prvo treba odmoriti, a potom ističe da ima prostora za napredak. "Ne mogu da licitiram sad, ali ono što znam je da moja ekipa može mnogo bolje. Mi smo ekipa u povoju, ekipa koja se namešta. Nama je poslednji igrač došao pre dve nedelje. Svi momci koji su dolazili, dolazili su tek u talasima. Pravi Partizan koji ja očekujem da bude na maksimumu jeste posle zimskih priprema. Tada ćemo imati priliku da se prvo odmorimo, a onda ful pet nedelja priprema. Ovo sve preko leta je bilo na brzinu i ishitreno, nismo imali dovoljno vremena da odradimo sve što smo hteli, pa smo dorađivali u reprezentativnoj pauzi. Imamo još prostora za napredak", rekao je on. Jedan od golova je bio sličan Bajernu, da li ste možda odatle dobili inspiraciju? "Da. Sada imamo igrača kao što je Natho koji može da pogodi sve u svakom momentu iz svih pozicija", rekao je Milošević.

Ključni igrač Partizana hramljući izašao sa terena!

Fudbaler Partizana Bibras Natho i danas je odigrao sasvim solidnu utakmicu. Namestio je šansu Sadiku koji ponovo nije bio precizan, imao nekoliko ključnih pasova i dobio je rat na sredini terena protiv igrača Crvene zvezde. Izdržao je do kraja, ali će ga to možda koštati pauze. Naime, jedva je hodao u miks zoni, hramljući je napustio i teren, pa ćemo videti da li ima problema pred nastavak prvenstva Srbije.